שיפוץ

Spacious room being renovatedלאחר הרבה התלבטויות החלטתם לשפץ את הדירה, המשרד או כל מבנה אחר, למרות שההחלטה לשפץ יכולה להיות מסיבות רבות: התאמת הנכס לצרכים, העלאת ערך הנכס לקראת מכירה, צורך בשיקום התשתיות של נכס ישן, או סתם כי רוצים לגוון, לרענן ולחדש.

זה הזמן להפעיל את הדמיון ולעצב את בית החלומות, לתוך העיצוב יש להכניס את השינויים הטכניים והפונקציונאליים עליהם חלמתם (אמבט מפנק, תאורה, מזנון, מתגים מתחלפים, נקודות חשמל, טלוויזיה תקשורת וכד'), עכשיו, אחרי שהפלגתם בדמיונכם והגעתם למחוז חפצכם, הגיע הזמן להתקשר אלינו, אנו נייעץ לכם מניסיוננו העשיר, ניתן לכם מספר טיפים ונצא לדרך…

אז קצת עלינו א. מ. ביצוע כל עבודות האינסטלציה, האחזקה והשיפוצים, נותנת מענה מקצועי מלא לכל שלבי העבודה, משלב הבניה הראשוני ועד לשלב הגמר, יש לזכור שביצוע עבודת תשתית מקצועית מחומרים איכותיים תבטיח שקט מתיקונים לאורך זמן וביצוע עבודת גמר מקצועית תהפוך את המבנה למקום נעים ומפנק בו תוכלו לממש את חלומכם ולהיות גאים בעיצוב אותו בחרתם.

אז איך מתחילים, בשלב הראשון:

נדרש לבחור בין שיפוץ קוסמטי שיביא לתוצאה בעיקר אסטטית – מוצע בעיקר למי שלרשותו עומד תקציב מצומצם ו/או שהנכס שלו אינו סובל מבלאי ו/או מהתיישנות, לבין שיפוץ מסיבי המיועד למי שעומד לרשותו תקציב יותר גדול ו/או שהנכס סובל מבלאי גבוה הדורש אחזקה תכופה

לאחר שהחלטתם על סוג השיפוץ:

למי שבחר בשיפוץ האסטטי: מוצע לבצע הדבקה של ריצוף, להחליף נקודתית בהתאם למצבם: אריחים, כלים סניטריים, להתאים את נק' החשמל לצרכים, לעצב בגבס, לסייד וכדומה.

למי שבחר בשיפוץ כללי: מוצע להחליף את התשתיות (במידה והן התבלו או סובלות מתיקונים שכיחים), לחדש את: הריצוף, חדרי השירותים והאמבטיה, לעצב בגבס בהתאם לטעם ולצרכים, להתאים את נקודות המים, החשמל והתאורה לעיצוב החדש ולהחליף את המטבח.

Property renovationבשלב השני, נדרש לייעד תקציב לשיפוץ:

בשלב השני, נדרש לייעד תקציב לשיפוץ:
לשם כך נדרש לערוך ביסודיות מפרט טכני, לערוך סקר שווקים ע"מ שיסייע לכם לאמוד את עלות הפריטים, לעשות סקר מחירים בין בעלי המקצוע, לתמחר את העלות הכוללת של ביצוע העבודה, מהניסיון הרב שצברנו במרוצת השנים, גם מי שחשב שתמחר את הכל ושלו זה לא יקרה, מוצע להשאיר מרווח בטחון של כ- 15% שיאפשרו לכם גמישות תכנונית ועיצובית בדרך להפיכת הרעיון למציאות.

בשלב השלישי, השוק מציע כל כך הרבה בעלי מקצוע, אז במי לבחור?

  1. לבחור בקפידה בחברה / באנשי המקצוע להם ניסיון רב בסוג השיפוץ אותו אתם מבקשים לערוך. מדובר בבחירה חשובה שנדרש לשקול בכובד ראש כיוון שלה ההשפעה המשמעותית ביותר על הצלחת השיפוץ.
  2. בשיפוץ מורכב הדורש מספר רב של בעלי מקצוע שונים, כדאי לבחור בחברה המעסיקה את כל בעלי המקצוע הנדרשים לצורך ביצוע העבודה (בנקודה זו מוצע לוודא שהחברה מעסיקה באופן ישיר את בעלי המקצוע ע"מ למנוע ריבוי של קבלני משנה ו/או ביצוע העבודה ע"י עובדים מזדמנים). העסקה של חברה שמעסיקה את כל בעלי המקצוע תחסוך ממכם את האשמות ההדדיות בין אנשי המקצוע השונים הנוגעים בין היתר לעמידה בלוחות זמנים, איכות, אחריות על ביצוע העבודה וכד', תבטיח שליטה והגעה של אנשי מקצוע בעלי ניסיון מוכח.
  3. עדיף לבחור בחברה עליה קיבלתם המלצות ממכרים.
  4. מוצע להתרשם מעבודות קודמות אותה ביצעה החברה.

בשלב הרביעי, נדרש לגבש לוחות זמנים ולהסדיר את התשלומים:

לאחר בחירת החברה המבצעת. נדרש להסדיר את תנאי התשלום, בהתאם להתקדמות העבודה והעמידה בשלבי הביצוע ובלוחות הזמנים שהוגדרו במשותף מראש.
לכל אחת מההחלטות שתקבלו ישנה השפעה על התוצאה ולכן כדאי להתייעץ ולקבל אותה בכובד ראש.

טיפים:

  1. כדאי להתמקח על מחיר העבודה, לוחות הזמנים וכיו"ב, אך יש לזכור שלא פחות חשוב זה לשמור על מערכת יחסים טובה, טרם, במהלך ולאחר ביצוע העבודה.
  2. לבקש אחריות על ביצוע העבודה.

אם החלטתם לשפץ, צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם עצה והצעת מחיר ללא התחייבות. אנו מתחייבים לספק את אנשי המקצוע והחומרים הטובים ביותר, לעמוד בלוחות הזמנים ולבצע את העבודה ללא חריגות בתקציב. רוצים עצה, הצעה, הצעת מחיר או סתם להגיד שלום, צרו עמנו קשר:
א. מ ביצוע כל עבודות האינסטלציה, האחזקה והשיפוצים – הכל תחת קורת גג אחת.
נשמח לעמוד לשירותכם, אילן מנדל טל' 052-8372538, 02-6222262, פקס 02-6234343

אחזקה ושיפוצים