עבודות גבס

empty living room in homeבשנים האחרונות עיצוב ושימוש בגבס הולך ומתרחב, וזאת גם בשל יתרונות רבים המאפשרים ביצוע שינויים ו/או תוספות דקורטיביות בקלות, במהירות ובעלות נמוכה ביחס ליתר החומרים. הגבס מעניק מראה ייחודי לצד פונקציונאליות מאפשר חלוקה חללים מחדש, שינוי ייעוד והחזרת המצב לקדמותו בקלות, בזול ומבלי לגרום לנזק למבנה הבית, למרות הקלות היחסית בביצוע עבודות בגבס מוצע לעשות שימוש בבעלי מקצוע, להם ניסיון בתחום היכולים להביא לתוצאה איכותית.

שילוב בין כל האלמנטים והרצונות שלכם בעיצוב חלל הבית תוך מתן דגש לפרטים הקטנים כגדולים יהפכו את החלום למציאות.

לפני שמתחילים: יש להתאים את מבנה הגבס המתוכנן לחלל המבנה, ישנה חשיבות שהמבנה המתוכנן יהיה פרופורציונאלי לחלל, שהמבנה לא יבלוט לפנים החדר ויפריע למעבר ו/או יקטין משמעותית את חלל המבנה ו/או יגרום למפגע בטיחותי.
מוצע לסמן בעיפרון את גבולות מבנה הגבס המתוכנן ע"מ שניתן יהיה להתרשם מהמבנה עוד לפני התחלת הבניה.

ניתן לעשות שימוש בגבס למגוון אפשרויות:

  • 2 (5)מזנונים, מדפים, נישות ופינות אחסון .
  • בניית ריהוט מגבס עפ"י העיצוב שבחרתם.
  • הנמכת תקרות.
  • חלוקת מבנה לחללים.
  • בניית מבנים ותעלות גבס (למיזוג, תשתיות ביתיות, להסתרת כבלי טלוויזיה, חוטי חשמל).

א. מ. ביצוע כל עבודות האינסטלציה, האחזקה והשיפוצים מקפידה על שימוש בחומרי הגבס האיכותיים ביותר, תוך הקפדה מחמירה על תו התקן הנדרש. בעזרתנו, בעלות נמוכה המבנה ילבש צורה חדשה, תוך זמן קצר.
אנו מתחייבים לספק את אנשי המקצוע והחומרים הטובים ביותר, לעמוד בלוחות הזמנים ולבצע את העבודה ללא חריגות בתקציב. רוצים עצה, הצעה, הצעת מחיר או סתם להגיד שלום, צרו עמנו קשר:

א. מ ביצוע כל עבודות האינסטלציה, האחזקה והשיפוצים – הכל תחת קורת גג אחת.
נשמח לעמוד לשירותכם, אילן מנדל טל' 052-8372538, 02-6222262, פקס 02-6234343

אחזקה ושיפוצים